ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل

آموزش صوتی ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل

ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل یعنی چه؟

ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل به معنای عرضه ی کالا یا خدمات هرشخص به وسیله ی اینترنت و بدون نیاز به مکانی برای ارتباط با مشتری می باشد. یعنی در اصل شما از طریق اینترنت خدمات و محصولات تان را می فروشید و از طریق پست یا هر چیز دیگر محصولات یا خدمات تان را برای مشتریان تان ارسال می کنید.

ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل

ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل

 

آنچه در این پادکست به شما می گوییم

من در این پادکست مراحل ساخت کسب و کار اینترنتی در منزل را آموزش خواهم داد. در این پادکست به ضرورت حضور در اینترنت برای کسب و کارهای مختلف اشاره شده است. در این پادکست سعی کرده ام که به ساده ترین زبان ممکن موارد را برای شما توضیح بدهم.

 

داستان ضبط این پادکست

بعضی از دوستان درخواست دادند که علاوه بر ارسال مقاله درسایت فایل صوتی هم قرار بدهیم تا از این طریق هم بتوانند از محتوا های ما استفاده کنند. بعضی از دوستان مدام در حال رانندگی هستند. بعضی از دوستان هم زمان زیادی را در حال رفت و آمد بین مسیر کار و خانه سپری می کنند. هدف من این بود که این دسته از افراد بتوانند از این زمان هایی که مرده به نظر می رسد هم استفاده کنند. از همین رو تصمیم دارم پادکست هایی را به صورت هفتگی برای مخاطبان فرهیخته سایت مدیرقرن فراهم کنم.

جالب است بدانید که قبل از ضبط این پادکست من سمینار های زیادی را درشهر عزیزم بوشهر در همین رابطه برگزار کردم و استقبال مردم از این موضوع بسیار زیاد بود. امیدوارم بتوانم از طریق این وبسایت این موضوع جدید را به تمام مردم کشور عزیزم معرفی کنم. شما می توانید سوالات خود را در این زمینه از بنده در قسمت دیدگاه همین صفحه برای من ارسال کنید و من هم در سریع ترین زمان به آن ها از طریق پادکست های بعدی یا در همان قسمت دیدگاه ها پاسخ خواهم داد.

کاری از محمود بهبهانی (مشاور و مدرس کسب و کار اینترنتی )

 

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.