افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید و رتبه سایت در الکسا(با یک ترفند)

افزایش بازدید

افزایش بازدید : من (محمودبهبهانی) در این مقاله قصد دارم به شما ترفندهایی را آموزش بدهم که سایت شما را در مدت زمان کوتاهی به رتبه ی خیلی عالی برساند. این مقاله شاید به طور مستقیم کمکی به فروشتان نکند. ولی با بهتر شدن رتبه سایت تان، اعتبار سایت تان هم نزد کاربران تان افزایش می یابد. درنتیجه افراد راحت تر برای خرید کردن به سایت شما اعتماد می کنند. معیار رتبه بندی در این آموزش، سایت الکسا می باشد. این سایت درحال حاضر معتبر ترین ابزار رتبه بندی سایت ها به حساب می آید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت

هدف مقاله ترفندهای افزایش بازدید و رتبه سایت چیست؟

من (محمود بهبهانی) قصد ندارم در این مقاله روش های معمولی را به شما بگویم. من می خواهم به شما روش هایی را معرفی کنم که مرسوم نیست. اما خیلی به نسبت روش های دیگر سریع تر عمل می کند. اگر به چیزهایی که در این مقاله گفته می شود عمل کنید، مطمئنم رتبه سایت تان درکمتر از یکماه، شمارا شگفت زده خواهد کرد.

روش رایگان افزایش بازدید سایت!

برخی از سایت ها به ازاء بازدید شما از سایت دیگر، به سایت مورد نظر شما بازدیدکننده رایگان می دهد. یعنی شما از سایت دیگران بازدید می کنید و دیگران هم براساس بازدید هایی که شما انجام داده اید، از سایت شما بازدید می کنند. سایت های مختلفی هستند که این کار را انجام می دهند. اما من فقط یکی از سایت هارا که از همه بهتر است به شما معرفی می کنم. برای ثبت نام واستفاد از این سایت اینجا کلیک کنید. بعد از ثبت نام در سایت، می توانید شروع به فعالیت برای افزایش رتبه سایت تان کنید.

برای کسب امتیاز رایگان، کافیست بعد از کلیک روی مدیریت حساب، بر روی فعالیت در میترا رنک و کسب درآمد کلیک کنید و یکی از روش های کسب درآمد را انتخاب کنید.

آیا این روش افزایش بازدید سایت، قانونی است؟

شاید بگویید که این روش غیرقانون است. اما چون این روش هیچ سودی بطور مستقیم برای سایت تان ندارد. اگر شما یک روز در این سایت امتیاز کسب نکنید یا نخرید، بازدیدی به سایت تان تعلق نمی گیرد. همچنین تقریبا هیچ وقت از این روش بطور مستقیم از سایت شما خریدی نمی شود.به همین دلیل این روش تفاوت چندانی با روش های دیگر ندارد. مزیت این روش نسبت به روش های دیگر این است که تقریبا همه افرادی که از سایت شما بازدید می کنند، تولبار الکسا دارند. از همین رو بازدیدشان مستقیما بر روی الکسای سایت تان محسابه می شود. همان طور که می دانید، وبسایت الکسا رتبه سایت تان را فقط براساس میزان بازدید انجام شده افراد با تولبار الکسا محاسبه می کند. بنابراین بازدید کنندگان سایت شما اگر تولبار الکسا نداشته باشند، بازدیدی که انجام داده اند، در رتبه سایت شما تاثیری نخواهد داشت. برای نصب تولبار الکسا بر روی مرورگرتان می توانید آن را از آدرس http://www.alexa.com/toolbar دانلود کنید. برای یادگیری نصب این ابزار هم به لینکhttps://faranesh.com/business/16280-digital-marketing-2017 رفته و قسمت مربوط به الکسا را مشاهده نمایید.

تاثیر این افزایش بازدید بر روی سئو چیست؟

همان طور که می دانید، سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو می باشد. از آنجا که فعالیت های شما هیچ ارتباطی با موتورهای جست و جو ندارند، بنابراین هیچ امتیاز مثبت یا منفی در گوگل برای شما محاسبه نمی شود. البته به تازگی این سایت قابلیتی را برای بازدید از طریق گوگل در نظر گرفته است. اما من اصلا پیشنهاد نمی کنم برای سایت تان از این روش بازدیدکننده جذب کنید. گوگل سریعا روش های تقلبی تشخیص می دهد و با آن ها بشدت برخورد می کند.

آیا برندها هم از این روش استفاده کردند؟

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که برند های معروف هم از این روش ها استفاده می کنند. یکی از مهم ترین دلایلیکه از این روش استفاده می کنند، بهبود سریع رتبه الکسا سایت شان می باشد.

معایب این روش افزایش بازدید چیست؟

بازدید کننده هایی که از این روش وارد سایت تان می شوند، به دلیل آن که فقط برای کسب امتیاز وارد سایت تان می شوند، احتمالا هیچ وقت از سایت شما خریدی را انجام نخواهند داد. از سوی دیگر پهنای باند سایت تان را مصرف میشود. البته باتوجه به کمکی که بازدیدکنندگان به افزایش رتبه سایت تان می کنند، قابل مقایسه با پهنای باند مصرفی از سایت شما نیست (مصرف پهنای باند ازسایت شما ناچیز است).

مزایای این روش افزایش بازدید چیست؟

همان طور که قبلا هم گفتم، این روش با بهبود رتبه سایت تان در الکسا، می تواند برای افزایش فروش تان مفید باشد. یعنی اگر کاربر به سایت شما واردشد و ببینند که رتبه سایت تان خوب است، راحت تر به سایت تان اعتماد می کند و از سایت تان خرید می کند.

نتیجه گیری:

برای این که در کسب و کار اینترنتی و سایت تان موفق باشید، فقط نتیجه را درنظر بگیرید و از توجه بیش از حد به رتبه و … خود داری کنید. اگر می بینید که رتبه سایت تان تاثیری در فروش شما ندارد، پس از این روش استفاده نکنید. ولی اگر رتبه سایت تان برایتان خیلی اهمیت دارد، می توانید از این روش استفاده کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.