بهترین راه درآمد از اینترنت

بهترین راه درآمد از اینترنت

بهترین راه درآمد از اینترنت چیست؟

بهترین راه درآمد از اینترنت را می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم. البته در همین اول باید به شما بگویم که بهترین راه درآمد از اینترنت برای هرکسی متفاوت است.

یعنی شاید بهترین راه درآمد اینترنتی برای من فروش کفش به صورت اینترنتی باشد ولی برای شما آموزش آنلاین بهترین روش کسب درآمد باشد.

دراین مقاله قصد دارم شما را با نحوه پیدا کردن بهترین راه درآمد از اینترنت، برای خودتان آشنا کنم. یعنی شما بعد از خواندن این مقاله می توانید تصمیم بگیرید که چه راهی برای شما درآمد بیشتری خواهد داشت.

چرا بهترین راه درآمد از اینترنت؟

امروزه راه های زیادی برای کسب درآمد در دنیا وجود دارد. البته اگر نخواهیم بهانه بیاوریم. باورهای شما می توانند آینده شما را بسازند. بنابراین افرادی که معتقد هستند که ایران وضعیت مناسبی برای کسب و کار ندارد، پیشنهاد می کنم که این مقاله را ادامه ندهند. زیرا فقط وقتشان را تلف می کنند.

اگر کسب و کار در ایران وضعیت مناسبی ندارد، چرا بعضی از افراد هستند که به درآمد های عالی به شیوه ی صحیح از اینترنت دست یافته اند؟

اگر افراد دیگر توانسته اند که به درآمد های خوبی برسند، مشکل از ایران نیست و مشکل از خودمان است.

جالب است بدانید که ایران در جهان از لحاظ فرصت شغلی، جزء ده کشور برتر دنیا قرار دارد. این به آن معناست که هرکسی که بخواهد و برای کسب درآمد تلاش کند، می تواند راحت تر از بسیاری دیگر از کشور های دنیا به درآمد برسد.

حال با وجود این همه راه برای کسب درآمد چرا ما اینترنت را انتخاب کنیم؟

راه ها های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارند که می توانید به کمک آن ها کسب درآمد کنید ولی به جرئت می توان گفت که آینده دارترین راه ها برای کسب درآمد اینترنت می باشد.

درکشور های توسعه یافته جهان بین ۵۰تا ۸۰ درصد خرید ها در اکثر کسب و کار ها اینترنتی می باشد. این آمار درایران هم به زودی همین گونه خواهد شد.

نفوذ اینترنت در ایران به نسبت سایر کشور های درحال توسعه بسیار سریع تر اتفاق افتاده است. به گونه ای که درحال حاضر بیش از ۸۰درصد افراد درایران به طور مستقیم از اینترنت استفاده می کنند. اما در سایر کشور های درحال توسعه این نرخ ۶۹درصد می باشد.

این نکته نشان از شرایط بسیار ایدال برای کسب درآمد از اینترنت می باشد. بنابراین ما باید بدنبال بهترین راه برای کسب در آمد از اینترنت باشیم نه جای دیگر!

بهترین راه درآمد از اینترنت

بهترین راه درآمد از اینترنت

معرفی بهترین راه درآمد از اینترنت ایران

برای اینکه بهترین راه درآمد از اینترنت را به شما معرفی کنم نیاز هست که ابتدا شما علاقه خود را مشخص کنید. باید مشخص کنید که به چه زمینه ای علاقه مند هستید و برای آن حاضرید ده سال وقت بگذارید.

وقتی که علاقه ی خود را مشخص کردید، باید به سراغ بازار بروید. ببینید آیا بازار مناسبی برای علاقه شما وجود دارد؟ اگر بازار مناسبی برای علاقه مندی خود پیدا کردید، می توانید به فکر آغاز راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باشید.

بطور کلی من پیشنهادم این است که به هر زمینه ای علاقه دارید و درباره ی آن تحقیقات کردید، حتما قبل از شروع با مشاور هم مشورت کنید. زیرا کمکی که مشاور در یک ساعت احتمالا به شما می کند، می تواند شما را چندین سال جلو بیاندازد.

از کجا شروع کنیم؟

برای شروع به راه اندازی کسب و کار اینترنتی، بهترین راه این است که ابتدا یک وبسایت را راه اندازی کنید و سپس آغاز به بازاریابی اینترنتی کنید.

بسیاری از افراد می خواهند به کمک شبکه های اجتماعی اقدام به کسب درآمد از اینترنت کنند که البته خوب است. ولی فراموش نکنید که شبکه های اجتماعی با محدودیت های بسیاری از جمله امکان فیلتر شدن و امکان تغییر سلیقه های مردم روبرو هستند.

چندسال پیش شاهد کوچ مداوم مردم دربین شبکه های اجتماعی مختلفی مثل فیس بوک، وی چت و … بودیم. بنابراین هیچگاه نمی توانیم که پایه های کسب درآمد از اینترنت مان را برپایه ی شبکه های اجتماعی قرار بدهیم.

ولی باید حتما از این شبکه های اجتماعی درجهت سایت مان بهره ببریم. بنابراین از شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از ابزار های بازاریابی استفاده می کنیم نه به عنوان پایه های آن.

سخن پایانی

کسب و کار های مختلفی وجود دارند که دراینترنت موفق هستند و صاحبان آن ها اعتقاد دارند که بهترین راه کسب درآمد از اینترنت، شیوه ی آن ها می باشد.

بنظر من ایده ی کسب درآمد از اینترنت اهمیت چندانی ندارد. مهم پیاده سازی و ادامه آن کسب و کار می باشد. افرادی در کسب درآمد از اینترنت موفق خواهند شد که بتوانند با سعی و کوشش، مدت زیادی را در راه خود استوار بمانند. البته بعد از آن که به صورت کامل موارد علمی را برای کسب و کارشان آموختند!

نویسنده: محمود بهبهانی (مدرس و مشاور کسب درآمد از اینترنت و بازاریابی اینترنتی)

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.