سایت بازاریابی اینترنتی

سایت بازارایابی اینترنتی و داستان نوشتن این مقاله

من وقتی که می خواستم این مقاله را بنویسم، هدفم این بود که دقیقا مفهوم این مقاله را در ابتدا به شما بگویم. راهکارهایی هم به شما می گویم که یک سایت بازارایابی اینترنتی خوب را از یک سایت بازاریابی اینترنتی بد شناسایی کنید. متاسفانه برخی از سایت هایی که امروزه در حال فعالیت در این زمینه هستند، به صورت علمی فعالیت نمی کنند. بعضا سایت هایی هستند که حتی اقدام به کلاهبرداری می کنند. البته تعداد این سایت ها کم می باشند. چون بازاریابی اینترنتی چندسالی بیشتر نیست که وارد ایران شده است. اگر افراد حرفه ای را نتوانید پیدا کنید، مطمئنا نسبت به این حیطه نا امید می شوید. زیرا این حیطه واقعا ارزشمند است و اگر ما از آن به راحتی بگذریم، علاوه بر سود هایی که در کسب و کار های داخلی از دست می دهیم، سود هایی را که در ارتباط با کسب و کار ها و مخاطبان خارجی از دست می دهیم واقعا تاثیرات بدی دارد. ولی اگر از این فرصت استفاده کنیم می توانیم چندین برابر درآمد خالص نفتی برای کشور ارز آوری داشت.

سایت بازاریابی اینترنتی

سایت بازاریابی اینترنتی

سایت بازاریابی اینترنتی و ویژگی های یک سایت بازاریابی اینترنتی خوب

این مقاله برای کسانی هست که یا کسب و کاری را دارند و یا می خواهند کسب و کاری را راه اندازی کنند. بازاریابی اینترنتی به معنای جذب مشتری های جدید از طریق اینترنت است. اما چگونه ما یک سایت بازاریابی اینترنتی خوب را پیدا کنیم؟ چه برای یادگیری بازاریابی اینترنتی و چه برای واگذاری پروژه بازاریابی اینترنتی کسب و کار تان به آن سایت ویژگی های زیر را برای آن سایت بررسی کنید:

 1. رتبه الکسای آن سایت را بررسی کنید: برای رتبه بندی وبسایت ها، ابزاری وجود دارد که به شما رتبه سایت را در کشور و در جهان به شما نشان می دهد. البته این ابزار کاملا دقیق نیست. زیرا ویژگی هایی را که برای رتبه بندی سایت ها بررسی می کند کاملا دقیق نمی باشند. ولی در حال حاضر  بهترین ابزار برای رتبه بندی سایت ها می باشد. برای گرفتن رتبه آن سایت به آدرس: http://www.alexa.com/siteinfo/alexa.com#trafficstats رفته و آدرس سایت مورد نظر را در قسمت نوار جست و جوی آن وارد نمایید.سایت بازاربابی اینترنتی
 2. بخش درباره ما و تماس باما: شما با مراجعه به بخش درباره ما و تماس باما آن سایت می توانید اطلاعات بسیار خوبی را در باره ی ما سایت بازاریابی اینترنتی مورد نظر بدست آورید.
 3. نماد اعتماد الکترونیک: نماد اعتماد الکترونیک یک مجوز هست که از طریق وزارت صنعت و معدن به وب سایت ها داده می شود. وب سایت هایی که این نماد را دارا باشند به سادگی شما می توانید فعالیت های شان را مورد پیگرد قرار بدهید. البته در حال حاضر که این مقاله را می نویسم هنوز برای وبسایت خودم هم نماد اعتماد را نگرفته ام:)
این مقاله را از دست ندهید  بازاریابی اینترنتی

 

انواع سایت بازاریابی اینترنتی

بازارایابی اینترنتی خود انوع مختلفی دارد. شما اگر قصد دارید بازاریابی اینترنتی را یادبگیرید یا از خدمات آن سایت ها بهره ببرید، بهتر است که انواع آن را بدانید و با این دسته بندی آشنا باشید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی: شما اگر قصد جذب مشتری از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام داشته باشید می توانید هم از طریق یادگیری این حوزه و هم از طریق دادن کار به سایت هایی که این کار را انجام می دهند به این مهم دست پیدا کنید.

بازاریابی موتورهای جست و جو: یکی از مهمترین بخش های بازاریابی اینترنتی مطمئنا بازاریابی موتورهای جست و جو می باشد. این نوع از بازاریابی اینترنتی باعث می شود که شما بتوانید از طریق موتورهای جست و جویی مانند گوگل به مشتری برسید.

بازاریابی ایمیلی: در این نوع از بازاریابی اینترنتی شما با افزایش اعضای ایمیلی تان از طریق روش های کملا اصولی به مشتری های خود دست پیدا نمایید.

 

سایت بازاریابی اینترنتی ایرانی

سایت های مختلفی هستند که در زمینه انجام بازاریابی اینترنتی، چه آموزش و چه انجام پروژه ها وجود دارند. وبسایت ما هم یکی از سایت های آموزشی بازاریابی اینترنتی است. البته برای دستیابی به نتایج بیشتر می توانید از طریق گوگل کلمه تبلیغات و بازریابی اینترنتی را در گوگل سرچ نمایید.

 

2 پاسخ
 1. پروين شيربيشه
  پروين شيربيشه says:

  با سلام و تشكر از سايت و مطالب بسيار خوب شما
  بسيار خوشحالم كه با اين سايت خوب و كاربردي آشنا شدم
  زيرا در زمينه كسب و كار اينترنتي فعاليت مي كنم
  همين الان سايت شما را به ليست بوك مارك خود اضافه كردم
  پيروز باشيد

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.