چگونه در خانه کسب درآمد کنیم

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ، مقاله ای است در زمینه ی روش های ایرانی و عملی شده ی کسب درآمد خانگی که شما با استفاده از آن می توانید، اقدام به کسب درآمد خانگی کنید.

یکی از موضوعاتی که در اینترنت شایعه شده است، روش های دروغین یا مقطعی کسب درآمد می باشد.

اگر کمی در اینترنت جست و جو کنید، با این آگهی ها قطعا مواجه می شوید:

درخواب هم درآمد کسب کنید!

با روزی ۱ساعت کار، به درآمد ۱۰ میلیونی برسید!

فکر کنید و پول دربیاورید!

و…

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم

آموزش کسب درآمد در خانه

همه ی ما می دانیم که این ها صرفا شعار های تبلیغاتی است که تقریبا هیچ وقت از آن روش ها به درآمد نخواهید رسید.

اگر هم به درآمد برسید، معمولا سود آن بسیار کم خواهید بود.

در این مقاله می خواهم به شما روشی را بر اساس مطالعاتی که داشته ام، معرفی کنم.

من(محمود بهبهانی) چندین کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده ام. همچنین مشاوره برترین کسب و کار اینترنت هستم.

این قول را به شما می دهم که با عملی کردن این مقاله می توانید به موفقیت های مالی مناسبی دست پیدا کنید.

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

این مقاله برای چه کسانی مناسب نیست؟

  • برای افرادی که نمی توانند روزانه حداقل ۳ساعت را برای اجرایی کردن آن زمان بگذارند.
  • برای کسانی که علاقه ای به کسب درآمد از اینترنت را ندارند.
  • کسانی که به یادگیری  و آموزش علاقه مند نیستند.(البته شما که درحال مطالعه این مقاله هستید، حتما به یادگیری علاقه دارید)

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

انواع روش های کسب درآمد خانگی

من(محمودبهبهانی) در این مقاله به شما کسب درآمد خانگی از اینترنت را آموزش بدهم. بنابراین انواع روش های کسب درآمد خانگی از اینترنت را در اینجا ذکر خواهم کرد.

این روش ها با حداقل سرمایه ی اولیه(یعنی یک لپ تاپ، اینترنت و ۱۰۰هزارتومان برای راه اندازی سایت) قابل اجرا می باشد و کسانی که سرمایه اولیه دارند، می توانند به سریع تر به درآمدهای بالاتر برسند.

  1. تولید محتوا: برای استفاده از این روش، می بایستی مطالعه روزانه در زمینه تخصصی خود داشته باشید و همچنین بر روی مهارت های تولید محتوا مسلط باشید. برای آشنایی بیشتر با روش های تولید محتوا اینجا کلیک کنید و مقاله تولید محتوای پولساز را مطالعه بفرمایید.
  2. فروش خدمات و محصولات خودتان: همیشه ما مهارت هایی داریم ولی به این دید که می توانیم از آن ها درآمد داشته باشیم، به آن نگاه نمی کنیم. به طور مثال کسانی که هنرمند هستند، می توانند از اینترنت برای خدمات خود مشتری بیابند.
  3. بازاریابی برای محصولات و خدمات دیگران: اگر فکر می کنید هیچ گونه محصول یا خدماتی را ندارید، می توانید از اینترنت برای بازاریابی و فروش محصولات و خدمات دیگران استفاده کنید.
  4. مدیریت شبکه های اجتماعی: شما با مسلط شدن به مدیریت شبکه های اجتماعی، می توانید یک صفحه در اینستاگرام یا کانالی در تلگرام ایجاد کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید.
  5. وبمستری: وبمستر یعنی کسی که بتواند یک وبسایت را راه اندازی و مدیریت کند. شما می توانید با بدست آوردن این مهارت به درآمد برسید.
  6. فریلنسری: به کسانی که خودشان پروژه می گیرند و انجام می دهند، فریلنسر می گویند. مثلا افرادی که مهارت تایپ سریع دارند، می توانند در اینترنت پروژه بگیرند و انجام بدهند. برنامه نویسی، گرافیک و ترجمه از جمله بهترین کار هایی هست که شما می توانید با کسب مهارت در آن ها، پروژه های زیادی را از اینترنت دریافت کنید. برای گرفتن پروژه می توانید از سایت هایی مثل پونیشا و پارسکدرز که کار واسطه بین کارفرما و فریلنسرها را انجام می دهند، استفاده کنید.

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

نمونه های موفق کسب درآمد خانگی ایرانی

تولید محتوا، نمونه های موفق زیادی در اینترنت وجود دارد که به کمک روش تولید محتوا در خانه به درآمد های چندین میلیونی رسده اند. البته معمولا بدلیل اینکه در بازار رقابت زیاد نشود، این موضوع را به کسی نمی گویند.

بنده (محمودبهبهانی) هم درحال حاضر به همین کار مشغول هستم.

فروش خدمات و محصولات خودمان: از جمله نمونه های موفق این روش می توان به دیجی کالا اشاره کرد. برادران محمدی(بنیان گذاران دیجی کالا) در ابتدا کارشان را از خانه شان شروع کردند و اکنون به یکی از بزرگترین کمپانی های ایرانی تبدیل شده اند.

بازاریابی برای محصولات و خدمات دیگران: سیستمی به نام افلیت وجود دارد که شما می توانید بi کمک آن درخانه خودتا محصولات دیگران را بفروشید و از آن ها پورسانت بگیرید. در ایران سایت های زیادی وجود دارند که این کار را انجام می دهند. برای استفاده از این سایت ها “ سیستم همکاری در فروش” را در گوگل سرچ کنید.

وبمستری: آقای قاسمپور، بنیان گذار فیسنما از جمله وبمسترانی هست که بسیار موفق بوده اند. وبسایت ایشان جزء ۱۰۰سایت برتر ایران می باشد. جالب است بدانید که ایشان هم اکنون هم در شهر بوشهر زندگی می کنند و کارشان را مدیریت می کنند. ایشان هم به چندسالی بیشتر از تاسیس دفتر فیزیکی شان نمی گذرد و قبل از آن در خانه فعالیت داشتند.

فریلنسر: دوستان زیادی هستند که به عنوان فریلنسر در حال فعالیت می باشند. یکی از فریلنسر های ایرانی به همین روش توانست صدها میلیون به دست بیاورد. این شخص بدلیل خطرات ناشی از تحریم ها تمایلی به انتشار اسمش ندارد.

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

پیش نیاز های کسب درآمد خانگی

اولین پیش نیاز این است که شما به موضوعی که می خواهید در آن فعالیت کنید، علاقه مند باشید و بازار مناسبی هم برای آن موضوع وجود داشته باشد.

پیش نیاز های فنی که همیشه مورد احتیاج هستندعبارت اند از: کامپیوتر یا لپ تاپ و اینترنت (کسانی که می خواهند با شبکه های اجتماعی کار کنند، می توانند بجای کامپیوتر از موبایل یا تبلت استفاده کنند)

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

پیشنهاد ویژه ی من

در حال حاضر ما در عصر تولید محتوا به سر می بریم. عصری که اگر شما پزشک باشید و آموزش بدهید تا دیگران هم پزشک بشوند، می توانید درآمدی چند برابر از پزشک هایی که مشغول معالجه مریض ها هستند، داشته باشید.

شما می توانید مهارت هایی را که دارید، در اینترنت آموزش بدهید. همچنین اگر مهارتی را ندارید می توانید با مطالعه و تمرین آن را کسب کنید و سپس به آموزش آن بپردازید.

چگونه در خانه کسب درآمد کنیم ؟

از کجا شروع کنیم؟

برای شروع کردن به کسب درآمد خانگی بهترین راه این است که در ابتدا از خودمان بپرسیم که چه ارزشی را می خواهیم برای مشتریان خود ایجاد کنیم؟

حتما این نکته را فراموش نکنید که شما باید قبل از شروع فعالیت، بازار را بررسی کنید و سپس آغاز به کار کنید.

بعد از انجام مراحل بالا، باید مهارت مورد نیاز را از طریق یادگیری بدست آوریم. همچنین وسایل و ابزارهای موردنیازمان را فراهم کرده و شروع به کسب درآمد (از اینترنت) در خانه بکنیم.

 

نویسنده: محمودبهبهانی (مدرس و مشاور کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.