کارگاه برندسازی در بوشهر آغاز شد+عکس

کارگاه برندسازی شخصی در بوشهر از ۱۰ دیماه آغاز شد. این کارگاه با تدریس محمود بهبهانی در موسسه افق رسانه برگزار می شود.

این کارگاه ویژه افرادی هست که بدنبال جایگاه اجتماعی بالا هستند و دوست دارند به درآمد عالی برسند.

 

محتوای کارگاه برندسازی شخصی

این کارگاه بر روی توسعه مهارت های ارتباطی و تخصصی افراد تمرکز دارد و با آموزش مباحث حرفه ای ارتباطات و  زمینه تخصصی تان شما را به یک برند تبدیل می کند.

بعد از آن که مهارت های شما توسعه یافت، مهارت هایی برای شناساندن خود به دیگران به شما داده می شود که به کمک آن می توانید خودتان را به دیگران معرفی کنید.

چرا کارگاه برندسازی شخصی؟

جامعه ما به شدت در حال تغییر می باشد. هر روز شاهد تغییراتی هستیم که اگر نتوانیم خود را با آن ها منطبق سازیم، از قافله موفقیت عقب میافتیم.

برای این که ما بتوانیم همیشه خود را با این تغییرات به شدت سریع تطبیق بدهیم، نیاز به مهارت های ضروری داریم. ما این مهارت ها را در این دوره به شما معرفی می کنیم و شما می توانید با بهرگیری از این مهارت ها به طور چشمگیری در مسیر موفقیت جلو بروید.

 

چه کسانی می توانند در دوره شرکت کنند؟

باتوجه به این که دوره بسیار عملی و نیاز به کار عملی دارد، می بایستی روزانه حداقل ۳ ساعت را برای این دوره اختصاص بدهید. به همین جهت افرادی می توانند در این دوره شرکت کنند که بتوانند این وقت را برای دوره اختصاص بدهند. این کارگاه بصورت بلند مدت برگزار می شود و افراد حتما می بایستی در ۱۰ جلسه از ۱۲ جلسه این کارگاه حضور بیابند. این کارگاه در حال حاضر فقط در شهر بوشهر برگزار می شود و کسانی که قصد شرکت در این دوره را دارند می بایست شرایط حضور را برای این کارگاه در بوشهر داشته باشند.

این مقاله را از دست ندهید  اینترنت مارکتینگ
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.