کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد از اینترنت در ایران به کمک آمار و ارقام

کسب درآمد از اینترنت در ایران

کسب درآمد از اینترنت در ایران از وقتی اهمیت پیدا کرد که بیش از ۸۰درصد مردم ایران بصورت مستقیم، شروع به استفاده از اینترنت کردند. این آمار در کشور های در حال توسعه ۶۹درصد است.

کسب درآمد از اینترنت در ایران یکی از مسائلی هست که مورد توجه سرمایه گذاران کشور های خارجی هم قرار گرفته است. بگونه ای که یکی از این شرکت ها با سرمایه ای بالغ بر ۲۲میلیون یورو وارد بازار کسب درآمد از اینترنت در ایران شده است.

کسب درآمد از اینترنت در ایران

کسب درآمد از اینترنت در ایران

باور های غلط درباره ی کسب درآمد از اینترنت در ایران

بسیاری از افراد معتقدند که ایران جای مناسبی برای کسب درآمد از اینترنت نیست زیرا اینجا ایران است!

یا برخی دیگر از افراد می گویند: مردم ایران بسیار سنتی هستند و اگر بخواهیم از اینترنت درآمد داشته باشیم، مشتری نخواهیم داشت.

بسیاری دیگر از این دست مثال ها وجود دارد که می خواهند اثبات کنند که نمی شود. اگر به اطراف تان نگاه کنید، متوجه خواهید شد که تقریبا فردی وجود ندارد که از اینترنت استفاده نکند. ایرانی ها خیلی باهوش هستند و شاید همین موضوع باعث شده که نفوذ اینترنت در ایران اینچنین سریع عمل کند.

باهوش بودن ما ایرانی ها معایبی هم دارد. ذهن انسان در پی آن است که کمترین انرژی ممکن را برای حفظ حیات مصرف کند. هرچه ذهن ما باهوش تر باشد، انرژی کمتری معمولا مصرف می کند. درنتیجه کمترین کار را نیز انجام می دهد.

برای همین هست که اغلب افراد با آوردن بهانه های این چنینی از ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت در ایران سر باز می زنند.

حال اینکه ایرانی ها باهوش هم هستند و بهانه های بسیار قانع کننده ای هم می تراشند!

بنابراین اگر شما صاحب کسب و کار هستید و هنوز  راهی برای کسب درآمد از اینترنت برای کسب و کار تان درنظر نگرفته اید، همین حالا بهانه ها را کنار گذشته و شروع کنید.

چرا کسب درآمد از اینترنت در ایران

اغلب افراد فکر می کنند که بازار ایران بسیار اوضاع وخیمی دارد. درصورتی که آمار این را نشان نمی دهد. در ایران مشکل نبود کار نیست، مشکل کمبود نیروی کارآمد است. مشکل نبود کسب و کار هایی هستند که به خوبی خدمات را ارائه بدهند. به همین دلیل ایران از نظر فرصت های شغلی جزء ۱۰کشور برتر دنیا بشمار می رود.

کسب درآمد از اینترنت در ایران یکی از بهترین و راحت ترین راه های شروع به کسب درآمد است. البته این جمله به آن معنا نیست که دیگر نیازی به کار کردن و تلاش وجود نداشته باشد. برای کسب درآمد از اینترنت هم باید تلاش و برنامه ریزی داشته باشید.

کسب درآمد از اینترنت را از کجا شروع کنیم؟

برای این که وارد دنیای کسب درآمد از اینترنت شوید، در ابتدا حتما باید یک محصول یا خدمتی را بتوانید برای مردم ارائه دهید که مردم حاضر باشند برای آن پول بپردازند. اگر واقعا چیزی برای ارائه ندارید، به فکر این باشید که در زمینه های مختلف مهارت بدست بیاورید. یا محصولی مناسب را تولید کنید یا برای عرضه به بازار پیدا کنید.

راه دیگری هم که وجود دارد این است که محصولات و خدمات دیگران را بفروش برسانید. البته پیشنهاد من(محمود بهبهانی) مورد اولی می باشد.

نقش ایده در کسب درآمد از اینترنت در ایران

شاید باورتان نشود که فعلا در کسب و کار های اینترنتی و فضای کسب درآمد از اینترنت در ایران آنقدر جای کار وجود دارد که تقریبا هیچ ایده ی جدید که مشابه خارجی نداشته باشد، وجود ندارد. بعنی اغلب ایده ها از خارج کشور کپی شده اند یا از داخل.

این هم به دلیل وجود بازار بسیار گسترده و آمده ی کسب درآمد از اینترنت در ایران است.

 

نقش مدیریت زمان در کسب درآمد از اینترنت

در برای موفقیت در زمینه ی کسب درآمد از اینترنت، باید در مدیریت زمان تان قدرتمند باشید. زیرا اگر نتوانید از پس مدیریت زمان تان به خوبی بر بیایید، نمی توانید نتیجه ی مناسبی را بدست بیاورید.

مدیریت زمان یعنی کار درست، در زمان درست. نه اینکه کاری که می خواهید، در زمانی که می خواهید. درک صحیح این موضوع باعث میشود که در کمترین زمان به نتیجه ی لخواه تان برسید.

بنابراین همیشه کسب درآمد از اینترنت به مدیت زمانی که شما برای این موضوع اختصاص می دهید بستگی ندارد. به کاری که انجام می دهید، در زمان مناسبی که انجام می دهید بستگی دارد.

سخت شدن کسب درآمد از اینترنت در ایران

ما درحال حاضر، در زمانی قرار داریم که به زمان طلایی کسب درآمداز اینترنت در ایران معروف است. این زمان بهترین زمان ممکن برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی می باشد.

زیرا زمانی است که نه خیلی دیر است و نه خیلی زود. اگر خیلی زود شروع می کردیم، به دلیل عدم استقبال مردم از این موضوع سرد می شدیم و نتیجه ای را نمی گرفتیم. اما اگر دیر شروع کنید و زمان کنونی را ازدست بدهید، باید با رقیب

ان زیادی دست و پنجه نرم کنید که این کار را برای تان سخت و غیر ممکن تقریبا می کند.

فرض کنید که کسی الان بخواهد با شرکت های اپل و مایکروسافت رقابت کند. این موضوع تصورش هم سخت است چه رسد به انجامش. اما اگر هم زمان با آغاز به کار این شرکت ها، می خواستیم با آن ها رقابت کنیم، کارمان بسیار آسان تر بود.

نویسنده: محمود بهبهانی (مدرس و مشاور کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.